Slider 1

Студія НаживоВітаємо, Ви маєте можливість наживо приймати участь у ефірах нашої радіостанції, ставити питання гостям в студії, висловлювати свою думку та приймати участь в опитуваннях.
Slider 2

НовиниДякуємо Вам за проявлену зацікавленість до нашого інформаційного продукту та пропонуємо Вам переглянути добірку останніх новини світу, країни та міста. Минулі випуски можна переглянути на нашому каналі в You Tube, або прослухати у Podcast nf Feedly.
Slider 3

РекламаРекламно - Інформаційні можливості нашої радіостанції до Ваших послуг. Ми допоможемо зробити продукт чи послугу Вашої компанії відомим та популярним. З нами Ваша компанія збільшить кількість замовлень, решта за Вами.
Slider 3

ПрограмиМи створили для Вас низку тематичних програм в які запрошуємо цікавих гостей та наживо в ефірі радіостанції разом і з Вами обговорюємо питання які стосуються: Історії, культури, суспільства та влади.

Зараз в студії

Перегляд наживо події що відбувається в студії

title
335201

Програми

Історія, культура, суспільство, влада.

Історичний АкцентПрограма «Історичний акцент» - розмова про історію вчорашню, яка перетворює на реальність події сьогодення. На «Радіо.NET».

МозаїкаПрограмам виходить в ефір з середи по четвер о 15:00 та триває до 15:15 Наше життя – мозаїка із цікавих життєвих моментів. На хвилі "Радіо.NET", у прямому ефірі – розмова з людьми, які роблять наше життя різноманітним і насиченим.


Актуальне інтерв'юЩо тижня у середу та п'ятницю з 14:00 по 14:20. В прямому ефірі "Радіо-NET" – програма «Актуальне інтерв'ю» - зустрічі із цікавими людьми, гостями міста. Тут - живі дискусії, розповіді на актуальні для Білої Церкви теми.

Вільний мікрофонПрограма у ефірі що тижня з середи по п'ятницю о 10:00 тривалість 40 хвилин. Демократичне громадянське суспільство дає можливість мати різні думки і не боятися їх висловлювати. В програмі кожен може висловити свої думки, які, на їх погляд, є важливими – для позитивних змін в суспільстві. Учасники – громадські діячі, політики, чиновники, журналісти, блогери.


Депутатський часЩосуботи з 10:00 по 10:30 Соціально-економічне життя країни, і, відповідно, міста Біла Церква, часто залежить саме від політичних рішень, від політичної волі народних депутатів. У програмі «Депутатський час» народний депутат дає відповіді на питання громадян – у прямому ефірі.

Філіжанка кавиНеформальне спілкування з представниками білоцерківської влад, громади міста, волонтерами, блогерами та просто цікавими людьми. За філіжанкою кави та у прямому ефірі "Радіо.Net" обговорюємо різні питання суспільні, особисті але є одне невеличке обмеження, жодного політичного питання в ефірі.


Контакти

Ви можете зв'язатись з нами у будь який зручний для Вас спосіб. Звертайтесь раді будемо допомогти.


Замовте звороній дзвінок, або напишить нам повідомлення


ДЗВІНОК

ПОВІДОМЛЕННЯ

SKYPEБудь ласка, вкажіть номер телефона, та ми зателефонуемо Вам протягом 1 хвилини.
Будь ласка, заповніть форму повідомлення, та ми якомога швидше відреагуємо на нього
Нажміть на посилання для звязку через Skype


Radio.NET


Дякуємо за ваше звернення, очікуйте на телефонний дзвінокВи вже використовували послугу. Зачекайте будь ласка.Дякуємо за ваше звернення, ваш лист буде оброблений найближчім часом.Упс.. Виникла якась помилка, зачекайте будьласка декілька хвилин та спробуйте ще.